ضرورت استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی چیست؟

پنل پیامک

اکثر شرکت ها و دفاتر و یا حتی اشخاصی که سایت های شخصی هم دارند برای اینکه بتوانند به کابران خود پیامک بفرستند باید برای تهیه پنل پیامکی اقدام کنند که ما در شرکت فاوا اس ام اس این کار را برای شما با بهترین کیفیت انجام می دهیم.

پنل پیامک چیست؟

پنل پیامک نرم افزار تحت وب می باشد که در آن شما قادر به ارسال پیامک به تمامی شماره موبایل های کشور با سرعت زیاد و در مقیاس بالا می باشید. پنل پیامک به شما این امکان را میدهد که به تعداد انبوه پیامک ارسال کنید و اینکه میتوانید این کار را به صورت کلی انجام بدهید و نیازی به ذخیره کردن تک تک مخاطبان نیست.

پنل پیامک چیست

ضرورت استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی چیست؟

 

شاید شما هم جزو ان دسته از وب مستران و مدیرانی باشید که سایتی کامل و جامع و یا فروشگاهی آنلاین دارید که میخواهید برای کاربران خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید و یا اینکه آنها را از موضوعی مثل اضافه شدن یک محصوال جدید و یا قرار گرفتن مقاله ای جدید در سایت آگاه کنید. برا این کار شما نیازمند تهیه یک پنل اس ام اس یا پنل پیامک می باشید.با استفاده از این پنل ها شما می توانید مخاطبان و کاربران خود را مدیریت کرده و در راستای هدفمند سازی کسب و کارتان از وجود کاربران بهره ببرید.

 

چه کار هایی در پنل پیامک میتوانید انجام دهید؟

ارسال پیامک‌ های نظرسنجی
طراحی مسابقه‌ های پیامکی
دریافت انتقادات و پیشنهادات
قرعه کشی

و …

 

برای خرید پنل مورد نظر خود به با ما تماس بگیرید.