رابطه مستقیم پیامک با کمپین های تبلیغاتی

رابطه مستقیم پیامک با کمپین های تبلیغاتی

تبلیغات از گذشته تا کنون یکی از راه های افزایش کسب درآمد و شناخته شدن و برند شدن در تجارت می باشد. در گذشته تبلیغات به صورت کلامی و صحبت درباره محصول مورد نظر، و تبلیغات تصویری و پخش تراکت بوده و همچنین در گذشته به دلیل نبود رقبا بسیاری از محصولات و کسب و کار ها تک بازار بوده و همیشه در حال فعالیت بوده اند.

رابطه مستقیم پیامک با کمپین های تبلیغاتی

 

در جوامع امروزی اما شکل و شمایل تبلیغات با قدیم بسیار فرق دارد و با ورود تکنولوژی به تجارت معنای تبلیغات هم شکل تازه ای به خود گرفته است. به این گونه که شما اگر میخواهید کسب و کار خود را تبلیغ کنید باید با اینترنت آشنایی داشته باشید زیرا تجارت الکترونیک در طیف وسیعی در حال رشد می باشد.تبلیغات اینترنتی خود به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می شود که در این مقاله به این بحث ورود نمیکنیم.

تبلیغات پیامکی :

نوع دیگری از تبلیغات هم که تقریبا یک دهه از به وجود امدن آن در ایران میگذرد، تبلیغات به صورت پیامک می باشد که در این نوعه تبلیغات فروشنده ها . یا صاحبان کسب و کار و دفاتر و شرکت ها برای شماره تلفن همراه مشتریان خود پیامک تبلیغاتی ارسال میکنند . این پیامک ها بسته به نوع کسب و کار مورد استفاده قرار میگیرد.

چگونگی استفاده و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی پیامکی :

برای استفاده از این نوع تبلیغات ابتدا باید به وب سایت های فروش پنل پیامکی رفت و از بین پنل های موجود، پنل دلخواه را انتخاب کرده و پس از پرداخت هزینه سرویس، پنل برای شما فعال میگردد. شما در پنل خود قادر خواهید بود تا مخاطبانتان را مدیریت کنید و در زمان دلخواه پیام دلخواهتان را برای مخاطبانتان ارسال کنید.

 

پنل های تبلیغاتی فاوا اس ام اس :

فاوا اس ام اس با دارا بودن تجربه کافی و دانش متخصصان خود میتواند بهترین گزینه برای تبلیغات کسب و کار شما به صورت پیامکی باشد. در صورت نیاز به این سرویس ها با شماره های زیر در تماس باشید.

 

۳۷۰۵۲۰۴۰ (۰۵۱)

۳۱۵۰۵۰۵۰ (۰۵۱)