تبلیغات پیامکی یا بیلبورد های موجود در سطح شهر! کدام یک؟

تبلیغات پیامکی

همه کسانی که صاحب یک کسب و کار هستند اغلب به فکر گسترش کار خود و همچنین افزایش مشتری و در نهایت فروش و سود بیشتر می باشند. به ثمر نشستن یک کسب و کار چه فیزیکی و چه آنلاین نیازمند تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی و مدیریت دقیق می باشد. هیچ کار موفقی بدون برنامه ریزی و یا تلاش و گاها شکست خوردن در کار، نتیجه نمی دهد. اینکه ما برای این کار چقدر تلاش کرده ایم میزان موفقیت ما را تعیین خواهد کرد.

 

از کجا شروع کنیم؟

برای راه اندازی یک کسب و کار موفق، مهمترین فاکتور داشتن ایده های نو در زمینه شغلی می باشد. اگر شما برای استارت کار خود ایده نابی داشته باشید مطمئناً قدم اول را در این زمینه محکم برداشته اید. اینکه شما بخواهید کار جدیدی و یا شیوه ای جدید برای کار خود ابداع و خلق کنید خود باعث پیشبرد کار و نتیجه بخشی بیشتر در زمینه شغلی خودتان می شود. همیشه سعی کنید تا راه خودتان را بروید و از دیگران تقلید و کپی نکنید.

 

تلاش بیشتر و استقامت در راهی که قدم گذاشته اید.

هیچ کاری یک شبه راه چندین ساله را نمی رود. پس خیالبافی را کنار بگذارید و فقط ادامه دهید. استمرار در کار و سماجت در انجام آنها داشته باشید. برای اینکه روزهای سخت را با موفقیت طی کنید باید به انتهای شیرین و نتیجه بخشی کارتان همیشه فکر کنید. شاید در مسیر کار خود به مشکلاتی برخورد کنید که ذهن شما را به سختی درگیر کند. اینکه شما چقدر در کار خود جدی باشید میران موفقیت تان را مشخص خواهد کرد.

تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی یا بیلبورد های موجود در سطح شهر! کدام یک؟

 

چگونه دیده شویم؟

شما برای اینکه مشتریان را به سمت خود بکشانید نیاز به معرفی شدن دارید. به این مثال دقت کنید: فرض کنید شما یک فروشگاه بزرگ مواد خوراکی یا هایپر مارکت دارید و تمامی اجناس را هم در فروشگاهتان قرار داده اید. همه چیز برای کسب درآمد مهیاست اما، حالا شما تصور کنید که این فروشگاه شما در انتهای یک کوچه و پشت درختانی بزرگ قرار گرفته که هیچگونه دیدی ندارد و در معرض دید مردم نمی باشد.طبیعتا با این وجود شما مشتری آنچنانی نداشته و کسب و کارتان رونقی ندارد. حال شما با انجام تبلیغاتی مانند پخش تراکت در سطح شهر و یا نصب بنر بر روی بیلبورد های سطح شهر و یا تبلیغات پیامکی و آنلاین فروشگاه خود را معرفی کنید، در این صورت کسب و کار شما دیده خواهد شد. در دنیای آنلاین هم به همین شکل است. شما باید برای دیده شدن به اندازه کافی تبلیغات کرده باشید.

 

چه نوع تبلیغاتی برای کسب و کارم موثرتر می باشد؟

تبلیغات به صورت کلی به سه بخش دسته بندی می شود که بسته به نوع کار شما این تبلیغات می تواند انلاین و یا به صورت فیزیکی باشد.

تبلیغات آنلاین :

این نوع تبلیغات شامل : تبلیغات بنری و موشن گرافیک در سایتها، تبلیغات در رسانه های و شبکه های صدا و سیما، تبلیغات به صورت ریپورتاژ ،خرید لینک (لینک سازی در سایت های بزرگ) و …

تبلیغات تلفنی :

این نوع تبلیغات شامل : تماس با شماره های مشتریان و ارسال انواع پیامک های تبلیغاتی به انها می باشد.. در این نوع تبلیغات شما می توانید با تهیه و خرید سرویس پنل اس ام اس اقدام به راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود کرده و با شماره هایی که از مشتریان خود جمع‌آوری کرده اید، برای آنها پیامک های تبلیغاتی مفید فرستاده و آنها را از خدماتی که انجام می دهید و یا محصولاتی که با قیمت مناسب برای فروش دارید مطلع کنیدو … همچنین با در اختیار داشتن این پنل ها به راحتی کاربران و مشتریان خود را می توانید مدیریت کنید.

تبلیغات فیزیکی :

این نوع تبلیغات هم شامل تبلیغات بنری در سطح شهر و بیلبورد های تبلیغاتی، پخش تراکت ، دیوارنویسی ،و ..

 

هر سه نوع این تبلیغات هم بسته به نوع گستردگی کار شما مفید می باشند. شما می توانید برای فروشگاه فیزیکی خود اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید و از این طریق هم اجناس خود را به فروش برسانید.

توجه داشته باشید که همه این نوع تبلیغات مفید هستند اما باید شما با متخصص های این حوزه مشورت کنید که به مشکل برخود نکنید.

 

تبلیغات پیامکی یا بیلبورد های موجود در سطح شهر! کدام یک؟