خدمات و سرویسهای پنل پیامکی فاوا اس ام اس

   

وب سرویس

وب سرویس سامانه فاوا اس ام اس ، امکان اتصال سایر نرم افزارها به سامانه، جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق وب سرویس (REST و SOAP) را برای شما فراهم کرده است.

پیام صوتی و ایمیل پیامک

سامانه فاوا اس تام اس دارای قابلیت ارسال پیام صوتی و پیام ایمیل می باشد.به این صورت که امکان تنها لازم است شماره تماس و ایمیل افراد را در دفترچه تلفن خود وارد نمایند و از طریق سامانه پیامک تیلغاتی را برای مشتریانشان ارسال کنند.

نوبت دهی پیامکی

ازطریق این ماژول،قابلیت فعالسازی نوبت دهی هوشمند راخواهید داشت .کاربرد این قسمت بیشتر برای نوبت دهی پزشکان،آرایشگاههاو … خواهدبود.

منشی پیامک

منشی پیامک یکی از ساده‌ترین و در عین حال مفیدترین ماژول‌های فاوا اس ام اس می باشد. با استفاده از این ماژول می‌توانید مخاطبانتان را از رسیدن پیامشان به سامانه مطلع کنید و همینطور به آنان خوشامد بگویید.

کدخوان

کدخوان یکی از پرکاربردترین امکانات فاوا اس ام اس محسوب می‌شود. شما بسته به نیاز خود می‌توانید استفاده‌های متنوعی از کدخوان داشته باشید. و امکانتی از قبیل :اطمینان از اصل بودن محصول – بررسی تاریخ گارانتی محصول – برگزاری قرعه کشی بین خریداران و هزاران استفاده دیگر

دفترچه تلفن

یکی از مهم‌ترین امکانات یک سامانه پیامکی دفترچه تلفن است.این امکان به شما اجازه می‌دهد به تعداد نامحدودی گروه شماره ایجاد کنید و آنها را دسته بندی کنید. می‌توانید توضیحات اضافه‌تری از قبیل ایمیل شخصی، تاریخ تولد یا هر اطلاعات تکمیلی دیگری را به دفترچه تلفن خود اضافه کنید.و …

با ما در اوج بمانید
با انتخاب فاوا اس ام اس به عنوان پشتیبان محصولاتتان کسب و کار خود را به اوج برسانید. ما همیشه در کنارتان هستیم.
۳۷۰۵۲۰۴۰ (۰۵۱)
۰۹۰۲۰۰۳۱۵۰۵
راکت