درباره ما
داستان ما :

شرکت توسعه ارتباطات کارا سورین با شماره ثبت ۲۸۶۸۵ و عضویت در اتحادیه رایانه و ماشینهای اداری مشهد و با هدف ارائه مطلوب خدمات انفورماتیکی فعالیت می نماید. امید آن داریم که با همت و تلاش مستمر و مثبت بتوانیم در مسیر توسعه و اعتلای صنعت IT کشور خدماتی ارزشمند ارائه دهیم.

واحد سامانه پیام کوتاه کارا سورین (فاوا اس ام اس) با انگیزه ارائه سرویس و خدمات بهتر ، در حداقل زمان ممکن به پاسخگویی مراجعین محترم می پردازد و برای بهبود کیفیت خدمات از کمک و راهنمایی بسیاری از کارشناسان و متخصصان حرفه ای در این حوزه بهره می برد. ما در این مجموعه برای ارائه خدمات هر چه بهتر از نظرات، پیشنهادات و انتقادات دوستانمان نیز استقبال می نماییم.

چشم انداز ما :

هدف ما رسیدن به جایگاهی است که همه افراد با درک صحیح خدمات پیامکی بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و حتی با نمایندگی پنل اس ام اس کسب و کار جدیدی ایجاد کنند. در این مسیر با هدف ” همواره بهتر خواهیم شد” همیشه در حال بروز رسانی و ارائه امکانات جدید می‌باشیم.
اگر به یک سرویس پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه و یا برای ارسال پیامک های سیستمی وبسایت خود، با یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.